جستجو در سایت


اطلاعیه های مهم
اطلاعات و معرفی مراکز آموزشی

جهت کسب اطلاعات لازم از مراکز وآموزشگاههای آزاد استان بر روی نقشه فوق کلیک کنید
ویااز طریق پرتال سازمان   www.ostan.portaltvto.com اقدام گردد

حوزه مشاور جوان
ورود به سامانه پیامک و ایمیل اداره کل

شماره پيامك اداره كل

30007650000167

==============

سامانه پست الکترونیک

dabirkhaneh@gilantvto.ir

درخواست ها / شکایات

دفترحراست-رسیدگی به شکایات

ارسال گزارش -اخبار و شکایت

خدمات قابل ارایه در دفاتر پیشخوان
تصویر روز

ارایه پیشنهادات و نظرات

 (ارتباط الکترونیکی با مسئولین)

 جهت ارائه نظرات و پیشنهادات  از این قسمت استفاده کنید

*************************

برای ارتباط با مسئولین اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان  از این قسمت استفاده کنید

کمیته های اجرایی

 

 

 

بازدید استاندار ژامبیل (جمهوری قزاقستان ) از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید انصاری رشت
نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گیلان ، در راستای توسعه تعاملات بین الملل در حوزه آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای ، کریم کوکر کبایف استاندار ژامبیل  بهمراه مهندس اصغریانمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و هیئت همراه  از کارگاههای مرکز شهید انصاری رشت بازدید نمودند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  با اشاره به جایگاه والای آموزش های مهارتی مطابق با نیاز بازارکار و صنایع در رشد و بالندگي صنعت کشورمان، بیان نمود: آموزش های مهارتی با تربیت نیروی انسانی و ارتقای سطح دانش مهارتی جوانان مي‌تواند زمينه‌ ورود جوانان را به دنیای واقعی کسب و کار و اشتغال پایدار را فراهم سازد.

رحیم عطایی پور مهمترین هدف مرکز را تربیت و افزایش كارآیی و اثر بخشی نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های مختلف صنعت، خدمات، كشاورزی و فرهنگ و هنر بر اساس نیاز بازار بیان داشت.

عطایی پور بابیان اینکه: نسبت تاثیرگذاری که هر فرد در جامعه می تواند داشته باشد قیمت آن فرد در جامعه رامشخص می کند اظهار داشت: کشور ایران کشور جوانی است و وجود جوانان باعث شده تا فرصتهای خوبی برای کشور بوجود آید.

وی تصریح کرد: کسانی که به مراکز آموزش فنی و حرفه ای مراجعه می کنند اغلب کسانی هستند که بدنبال شغل و ایجاد اشتغال در جامعه هستند وهدفشان ازگذراندن دوره های کوتاه مدت اشتغال دائم است.

در ادامه استاندار ژامبیل پس از بازدید از کارگاه های آموزشی  و اظهار خرسندی از نحوه آموزش مهارتی به کارآموزان خواستار بهره مندی از تجربیات کشور ایران علی الخصوص استان گیلان در زمینه توسعه آموزش های فنی و حرفه ای در جمهوری قزاقستان شدند.

وی عنوان کرد مراکز آموزش فنی وحرفه ای قابلیتهای فراوانی دارند که میتوانند فضای کسب و کار را توسعه دهند و از این رو کشورقزاقستان از ظرفیتهای موجود در استان گیلان  بهره مند خواهد گردید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد به زودی توانمندی ها و ظرفیتهای بالقوه کسب و کار مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان مورد بررسی و  اعلام میگردد تا برنامه ریزی های لازم در خصوص راه های افزایش تعامل و بهره برداری از این آموزشها صورت پذیرد.

 


نسخه چاپی
بازگشت

چهارشنبه,۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۵ ب.ظ

تعداد بازدید :  454 مرتبه

s