جستجو در سایت


اطلاعیه های مهم
اطلاعات و معرفی مراکز آموزشی

جهت کسب اطلاعات لازم از مراکز وآموزشگاههای آزاد استان بر روی نقشه فوق کلیک کنید
ویااز طریق پرتال سازمان   www.ostan.portaltvto.com اقدام گردد

حوزه مشاور جوان
ورود به سامانه پیامک و ایمیل اداره کل

شماره پيامك اداره كل

30007650000167

==============

سامانه پست الکترونیک

dabirkhaneh@gilantvto.ir

درخواست ها / شکایات

دفترحراست-رسیدگی به شکایات

ارسال گزارش -اخبار و شکایت

خدمات قابل ارایه در دفاتر پیشخوان
تصویر روز

ارایه پیشنهادات و نظرات

 (ارتباط الکترونیکی با مسئولین)

 جهت ارائه نظرات و پیشنهادات  از این قسمت استفاده کنید

*************************

برای ارتباط با مسئولین اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان  از این قسمت استفاده کنید

کمیته های اجرایی

 

 

 

بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک شهرستان صومعه سرا
نسخه چاپی

روز یکشنبه مورخ 17/02/96 ساعت 10:30 آقای مهندس عطائی پور مدیرکل محترم آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان به همراه معاونین ( آقایان قوتی و قدرت پور ) به همراه مسئول روابط عمومی ( آقای نیکزاد ) از مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک شهرستان صومعه سرا بازدید داشتند.

در ابتدای این بازدید نشستی در دفتر سرپرست مرکز برگزار گردید، سرپرست مرکز ضمن خوش آمد گوئی، خیر مقدم و تشریف فرمائی محضر مدیرکل و هیئت همراه ، از حضور در مرکز تشکر نموده و مجموعه ی کارهای انجام شده و در حال انجام مرکز صومعه سرا مورد بررسی ، ارزیابی و بحث تبادل نظر پرداختند . در ادامه  از کارگاه های موجود  مرکز صومعه سرا ( برق ، جوشکاری ، اتو مکانیک ) بازدید میدانی بعمل آمد و مدیرکل محترم با کارآموزان کارگاه ها از نزدیک پرسش و پاسخ انجام پذیرفت و کمبودهای کارگاه ها نیز از زبان مربیان و کارآموزان  مربوطه  اطلاع حاصل نمودند. همچنین در ادامه از عملیات  اجرایی سازه آسانسور و هر چه زودتر اجرایی شدن آن دستور پیگیری لازم توسط مدیرکل بعمل آمد.

ضمناً، مدیرکل محترم به همراه هیئت همراه در مرکز خواهران شهرستان صومعه سرا  حضور یافته و ضمن بازدید جامع از کارگاه های ( کارآفرینی ، حسابداری ، کامپیوتر ، گرافیک ) به هدف گذاری کارآموزان برای ورود به بازار اقتصادی واشتغال اشاره نمودند تا فقط وقت خود را محدود برای بدست آوردن هنر نکنند. ایشان دستور پیگیری فرآیند استفاده و بهره برداری از تسهیلات کم بهره را برای کارآموزان واجد شرایط از سرپرست مرکز خواستار شدند.

در پاپان این بازدید نصرت طلب سرپرست مرکز از تشریف فرمائی و حضور گرم و صمیمی مدیرکل و هیئت همراه در این روز تقدر وتشکر نمودند.

 


نسخه چاپی
بازگشت

دوشنبه,۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹ ق.ظ

تعداد بازدید :  615 مرتبه

s